OVER ONS

Of het nu gaat om klachten opgedaan tijdens het werk of sporten, de lichamelijke gevolgen van een ongeluk of ziekte, een verkeerde beweging, of gewoon omdat het lichaam ouder wordt. Fysio Zuidereng is breed gespecialiseerd en u kunt voor bijna alle klachten bij ons terecht.

Voor welke klacht naar welke fysiotherapeut?

U heeft een klacht maar weet niet naar welke fysiotherapeut u het beste kunt gaan? Belt u vrijblijvend naar onze praktijk, leg uw klacht uit en wij plannen een afspraak bij de juiste fysiotherapeut. Wij zijn telefonisch het beste bereikbaar op ma t/m vrij van 08.00-12.30 uur en van 13.00-16.30 uur. Bel gerust 0318-622628.

Geen wachttijden!

Wij vinden het belangrijk dat u snel geholpen wordt en u niet onnodig lang met uw klachten moet blijven rondlopen, met het risico dat de klacht erger wordt. Bij onze praktijk kunt u vaak al binnen 48 uur bij een van onze specialisten terecht.

ONZE MEDEWERKERS

Er zijn 16 fysiotherapeuten werkzaam bij Fysio Zuidereng, ieder met hun eigen specialisaties en 2 secretaresses. Zo werken wij gezamenlijk met u aan een spoedig herstel! Alle fysiotherapeuten zijn geregistreerd in het Centraal Kwaliteitsregister van het Koninklijk Genootschap voor Fysiotherapie.

Ben Hazeleger

Fysiotherapeut | Manueel therapeut | Sportfysiotherapeut | Echografie | Praktijkeigenaar

BIG nummer: 19033793604 ben@fysiozuidereng.nl

Arjan van de Steeg

Fysiotherapeut | Manueel therapeut | Arbeidsfysiotherapeut | Praktijkeigenaar

BIG nummer: 59035098304 arjan@fysiozuidereng.nl

Bart van de Zandschulp MSc

Fysiotherapeut | Manueel therapeut | Sportfysiotherapeut | Dry needling | Echografie | Praktijkeigenaar

BIG nummer: 69910176804 bart@fysiozuidereng.nl

Joëlle Bos

Fysiotherapeute | Oedeemtherapeute | Handtherapeute | Pilates

BIG nummer: 29922120404 joelle@fysiozuidereng.nl

Elly Willems-Goudappel

Fysiotherapeute | Handtherapeute | McKenzietherapeute

BIG nummer: 39033684204 elly@fysiozuidereng.nl

Wijnand van den Brandhof

Fysiotherapeut | lifestyle coach | vitaliteitscoach | claudicatio training

BIG nummer: 69922783804 wijnand@fysiozuidereng.nl

Douwe Dijkstra MSc

Fysiotherapeut | Geriatriefysiotherapeut | CRPS | Parkinson | Palliatieve zorg | Dry Needling

BIG nummer: 19917003604 douwe@fysiozuidereng.nl

Marlon van Eck van der Sluijs MSc

Fysiotherapeute | Geriatriefysiotherapeute

BIG nummer: 99917242804 marlon@fysiozuidereng.nl

Erwin van Ginkel

Fysiotherapeut | Manueel therapeut

BIG nummer: 49061538604 erwin@fysiozuidereng.nl

Marian Heijnis

Fysiotherapeute | Begeleidster claudicatiotraining

BIG nummer: 19033540704 marian@fysiozuidereng.nl

Maaike Korving-Hofstede MSc

Fysiotherapeute | Manueel therapeute | Dry needling

BIG nummer: 99908567404 maaike@fysiozuidereng.nl

Daniël Laarhoven

Fysiotherapeut | fysiotherapie aan doven en slechthorende | spannings- en ademhalingsproblemen

BIG nummer: 89050574704 daniel@fysiozuidereng.nl

Anne-Frederique Lückerath MSc

Fysiotherapeute | Oncologiefysiotherapeute | Palliatieve zorg | CRPS

BIG nummer: 69923057804 anne@fysiozuidereng.nl

Wianda van Manen

Fysiotherapeute | Oedeemtherapeute

BIG nummer​: ​19914474304 wianda@fysiozuidereng.nl

Niels Homburg

Fysiotherapeut | medische fitness | claudicatio training

BIG nummer: 69929560304 niels@fysiozuidereng.nl

Tjakien de Witt

Fysiotherapeute | CRPS | Palliatieve zorg | Psychosomatisch fysiotherapeute

BIG nummer: 69054316404 tjakien@fysiozuidereng.nl

Isabelle Govers

Fysiotherapeute | Personal Trainer | Medisch fitness instructrice | Pilates

info@fysiozuidereng.nl tav Isabelle

Bert Verdonk

Waarnemend Fysiotherapeut | Oedeemtherapeut | Docent | Auteur van “Oedeem en oedeemtherapie”

BIG nummer​:
info@fysiozuidereng.nl tav Bert

Marina van Butselaar

Receptioniste | Administratief medewerkster

.

Elly Pieters

Receptioniste | Administratief medewerkster

.